Na této stránce vás budeme informovat o technikách, které vzbudily největší zájem, ohlas a projevenou spokojenost.

 

Hodinová masáž těla, většinou záda + nohy, zatím vede žebříček oblíbenosti, u našich klientů. I když prezentujeme provádění klasické masáže, klienti jsou překvapeni (po zkušenostech odjinud) průběhem celé masáže. Je to zapříčiněno tím, že používáme různé techniky, které zakomponujeme do celkové masáže. Používáme techniky klasické, východní a energetické a to v různých intervalech, většinou dle potřeb klienta.

 

Dornova metoda je na druhém místě v našem žebříčku oblíbenosti. Lidé poznávají, že při správné technice a hlavně osobní účasti klienta se začíná dostavovat výsledek. Pociťují změny po dlouhých letech bolestí a nepohodlí. Začínají zjišťovat, že dlouholetý bolestivý pohyb začíná být postupně minulostí.

 

Manuální lifting obličeje spadá více do kosmetiky, ale musím se tady o této technice také zmínit, protože je opravdu úžasná, u žen velmi oblíbená. Příjemně překvapila snad každou ženu, která ji většinou ze zvědavosti vyzkoušela. Proto si zaslouží o zařazení na tuto stránku. Málo která technika, dokáže ukázat své přednosti hned napoprvé, ale můžeme sklidem v srdci říci, že tato technika ano.