LIFTING OBLIČEJE- je nová revoluční, neoperační a neinvazní technika masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonům v kosmetické péči.

Manuální lifting obličeje dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje napětí kůže, uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, podporuje imunitní systém a tím dochází k úbytku podkožního tuku, vylepšuje celkový vzhled kůže. Zpomaluje proces stárnutí.

Partie vhodné pro tuto masáž: obličej

 

 

MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU LÁVOVÝMI KAMENY- patří k novým a velice populárním trendům. Pro svoje blahodárné účinky na regeneraci pleti, relaxaci obličeje a celkové uvolnění se stává vyhledávanou terapií nejenom u žen, ale i u mužů. Je příjemnou a žádanou doplňující službou v masérské a kosmetické praxi.

Tato masáž je vhodná pro všechny typy pokožky a pro všechny věkové kategorie. Oproti manuální masáži obličeje má daleko hlubší účinky. Zajišťuje hluboké uvolnění svalů za podpory teplých kamenů. Má detoxikační účinky, uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a různé toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje napnutí pokožky a její elasticitu

Partie vhodné pro tuto masáž: obličej a dekolt

 

 

MASKA ZE ZELENÉHO JÍLU- zelený jíl je velmi bohatý na soli a minerály, které pomáhají pokožku čistit a remineralizují ji. Proto je zelený jíl vhodným prostředkem pro hloubkové čištění pleti pomocí masky. Jíl pomáhá odstraňovat hluboce zanešené a mazem ucpané póry. Tím omezuje nadměrnou činnost mazových žlázek a reguluje přirozenou funkci pokožky. Jíl má i tendenci vytahovat záněty z pokožky a tím urychlit proces uzdravení.

Partie vhodné pro tuto terapii: obličej, klouby, revmatické potíže