MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ- je velice starou a osvědčenou metodou. Medová masáž je nejúčinnější přírodní detoxikace. Kombinace léčivých detoxikačních účinků medu a kompresních masážních hmatů je zárukou účinnosti této metody. Tímto způsobem jsou z těla vysávány choroboplodné zárodky a toxické látky.

Tato metoda se používá při mnohých potížích kloubů (revmatické onemocnění, otoky, vnitřní poranění). Je to i vynikající metoda na zeštíhlování stehen.

Partie vhodné pro tuto masáž: záda, stehna, všechny klouby na těle

Masáž provádí:

 

 

QUA SHA (kvaša)- je to starověká čínská masáž, která u nás ještě není zcela známá. Tento pojem se překládá "gua"-pohyb jedním směrem(škrábat) a "sha"-špatný, tedy "seškrábat všechno špatné. Při této metodě se používá destička vyrobená z nefritu nebo buvolího rohu. Po nanesení oleje se po dráze meridiánů vyškrabují z těla nečistoty a toxiny. Oblast takto zanešená nejprve silně zčervená a může nastat i pocit pálení. Takovým způsobem se na povrchu pokožky ukazuje odpad. Jedná se o tzv. "neživou krev". Vzhled těchto skvrn může pacienta vystrašit, ale skvrny samovolně po pár dnech mizí.

Masáž zlepšuje metabolické procesy v kůži a odstraňuje toxiny. Během masáže se zlepšují výměnné procesy v kůži a svalech. Po této technice se může vyskytnout pocit velké únavy, jako třeba po namáhavějším cvičení.

Partie vhodné pro tuto terapii: záda

Masáž provádí: